Asus Xonar U3

Cena produktu Asus Xonar U3 není známa.

 

Popis produktu Asus Xonar U3: Parametry Maximální dostupná konfigurace reproduktorů: 2 Maximální vzorkovací frekvence [KHz]: 48 Odstup signál/šum [dB]: 100 Převodníky A/D a D/A [bitů]: 16 Sběrnice: USB Jste-li vášnivým milovní...  Více informací


Asus Xonar U3 - popis

Parametry Maximální dostupná konfigurace reproduktorů: 2 Maximální vzorkovací frekvence [KHz]: 48 Odstup signál/šum [dB]: 100 Převodníky A/D a D/A [bitů]: 16 Sběrnice: USB Jste-li vášnivým milovníkem prostorového zvuku či žádáte kvalitní zvukový výstup vždy a všude a přitom však chcete mít možnost použití kvalitní zvukové karty na všech vašich strojích, je USB zvuková karta tím pravým řešením právě pro vás. Firma ASUS patří k jednomu z největších výrobců počítačových komponent a periférií vůbec. Proto nikoho nepřekvapí, že přichází se zajímavou nabídkou zvukových produktů, konkrétně jde o USB zařízení Xonar U3. Nejpopulárnější rozhraní dneška USB je možné nalézt na všech dnešních počítačích, a proto nebude provoz této zvukové karty problém na jakémkoliv počítači. Samozřejmostí je kompatibilita zařízení se starším standardem USB 1.1. Kromě toho, že dosahuje jedinečné audio kvality, je Xonar U3 také naplněn mnoha zvukovými technologiemi Dolby, aby tak poskytoval vynikající zážitky a pobavení. Ty zahrnují Dolby Digital Live, který převádí PC nebo ozvučení her v reálném času na Dolby Digital; Dolby Headphone, jež vytváří zážitek prostorového ozvučení médií s použitím soupravy sluchátek; Dolby Virtual Speaker podávající vzrušující poslechový dojem z prostorového ozvučení ze stereo reproduktorů a Dolby Pro Logic II, který vytváří až osmikanálové prostorové ozvučení z 5.1 zdrojů. U ASUS Xonar U3 je poměr signálu a šumu (SNR) v hodnotě 100 dB. Tím je dosažena samotná mez audio kvality u většiny PC platforem. Karta disponuje dvojicí 3.5 mm stereo jacků pro mikrofon a sluchátka. Asus XONAR U3 má 16bitové vstupní i výstupní převodníky s frekvencí 48 kHz na stereo výstup.

Výrobce Asus

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Asus Xonar U3 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Interní zvukové karty.